AVANTAJLAR

Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Bütçelemede kolaylık sağlar ve kira bedellerinizi gider olarak kurumlar vergisi matrahınızdan indirebilir, KDV yi mahsup edebilirsiniz. Kullanımınızda karşınıza çıkabilecek sürpriz maliyetlerin önüne geçebilir, araç satışı ile uğraşmadan ve 2.el değer kaybı riskine girmeden filonuzu kullanabilirsiniz. Filonuzu profesyoneller yönetsin, Siz personel ve finansal yatırımlarınızı faaliyet alanınız da işinizi genişletmek için kullanın.

Finansal Avantajlar

Aylık kira bedellerini, gider olarak kurumlar vergisi matrahından düşebilirsiniz. Kiralama faturasındaki KDV’nin tamamı indirilecek KDV olarak kullanabilir. Operasyonel işlemleri azaltarak iş yükünüzü hafifletir. Sabit ödemeler ile düzenli nakit akışınızı planlayabilirsiniz. Bankalardaki kredi limitlerinizi sadece işiniz için kullanabilirsiniz.

Operasyonel Avantajlar

Operasyonel işlerin takibi için ek bir insan kaynağı gerektirmez. Hasar veya arıza durumunda iş kaybının önlenmesi için araç kullanıcısına ikame araç tedarik edilir. Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik bakım hizmeti alabilirsiniz. Türkiye genelinde yaygın servis ağına ve yüksek hizmet kalitesine sahip lastik üreticileri ile yapılan anlaşmalar sayesinde, belirlenen kilometrelerde bir takım lastik herhangi bir bedel talep edilmeksizin değiştirilir. Araçlarınız ile ilgili işlemler 7/24 hizmet veren Profesyonel Müşteri Hizmetleri Merkezimiz tarafından takip edilir. Kasko, trafik sigortası ve MTV tarafımızdan ödenir.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Satış sonrası hizmetlerini size sunarken ,amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Lastik Talep Formu

Bülten

E-bültenimize üye olarak kampanya ve fırsatlarımızdan haberdar olabilirsiniz.